|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
faki
2017-01-27 13:15:53
|
16556
|
Ez világos, ezért is vettem a Raynox után közgyűrűket és pont a napokban mindkettőt használva jégnél ugyanez jött elő, a kész képek legtöbbje nem lett az igazi. Már gondolkodom még egy garnitúra közgyűrűn... |
|
Előzmény:
 |
kenya15
2017-01-27 13:05:35
|
16553
|
használható...viszont érdemes megnézni nagyított élőképen egy témát előtétlencsével és nélküle...most, hogy jegeztem, feltettem a makó eléés bizony élőképes élességállítsnál valahogy nem találtam a pengeélességet...egyszerűen egy lehetletnyit belágyítja a képet, pont anyira, hogy mondjuk feldolgozott képnél annyira nem látszódik, de részleteiben már előjöhet. Szóval pókhatározáshoz pont jó, de a jégkristályoknál már van, hogy nem használható jó hatásfokkal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|