Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-27 11:39:25 6132

ezen sajnos nem tudok változtatni, te megmaradsz abban a hitben, hogy hazudtam, én meg beteszem a 306 és 106ezer között megmaradt különbséget LTP-be, amint lejár felteszek még 1 napelemes rendszert, a gázkazánom lecserélem hőszivattyúra, és onnantól már 0 Ft lesz a 106...

Előzmény:
tenkju Creative Commons License 2017-01-27 10:47:09 6129

Nézd,az általam ismert emberek(nem kevés van) fűtési költsége gázzal egy ekkora méretű háznál mint a tied ennek a többszöröse évente.A nagy számok törvénye alapján szimplán nem mondasz igazat vagy mindenki más valótlant állít.Ha azt írod,hogy évente 306 e,még az is kérdéses,a 106 pedig nem hihető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!