Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ÁsítóSárkány Creative Commons License 2017-01-27 10:54:14 6130

Azért sok tényező ismeretlen... falazat anyaga és vastagsága, nyílászárók stb :) nem minden az EPS vastagág...

 

5cm EPS-sel egész más lesz a fűtésszámla 44-es Porotherm K téglával, és passzívház minősítésű nyílászárókkal, vagy mondjuk egy 50 éves téglaház esetében, 20 éves nyílászárókkal...

Előzmény:
tenkju Creative Commons License 2017-01-27 10:47:09 6129

Nézd,az általam ismert emberek(nem kevés van) fűtési költsége gázzal egy ekkora méretű háznál mint a tied ennek a többszöröse évente.A nagy számok törvénye alapján szimplán nem mondasz igazat vagy mindenki más valótlant állít.Ha azt írod,hogy évente 306 e,még az is kérdéses,a 106 pedig nem hihető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!