Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-28 06:42:13 6104

Kérlek, gondolkozz egy mindkettőnknek megfelelő találkozási ponton. Mi Szentendre felől érkezünk, vagy a Flórián felé, vagy a Megyeri hídon szoktunk közlekedni Budapestre.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-01-26 16:42:07 6103

rendben

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-26 06:42:06 6102

Az autónk 4-es, jelenleg nem tudunk közlekedni, de remélem, nem soká, jelentkezem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!