Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dolmar__fan Creative Commons License 2017-01-25 18:51:41 6124

Vegyél inverteres klímát csak az a jó. És környezetbarát.

Előzmény:
tenkju Creative Commons License 2017-01-25 18:38:39 6123

A brikett jó,sőt nagyion jó,csak drága :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!