Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dolmar__fan Creative Commons License 2017-01-25 15:04:17 6122

Én kértem. Mert szöcskének nem tetszett valami , és nem vártam meg amig feljelent a mod-nál

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2017-01-25 14:56:04 6121

Hát nekem a kemény helyett más jelző jutott eszembe, de ahogy látom egy moderátornak is szemet szúrt. Ők meg nem hinném, hogy a keménykedés miatt tiltanának embereket :)

 

Itt már keményen megmondták páran, hogy jó és rossz a brikett, és nem volt azzal semmi gond.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!