Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tenkju Creative Commons License 2017-01-25 11:29:15 6113

Hasonlót tervezek,még régebbről minden szobához megmaradt a kémény,csak a tetőig lett visszabontva,nem sokba telne visszarakni.Barátoknál van kandalló,eszméletlen jó látvány ill. nagyon jól fűt is.

Amúgy itt nem unalmas az élet,a kert 2000 m2,ennek a 70%-a díszkert,nem is unatkozunk,szép is,jó is,a gyerekek is tanulják.

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2017-01-25 11:24:42 6109

Az biztos, hogy egy kertes családi házon mindig van mit tenni :)

 

Azért szerintem beteszek egy légtérfűtéses kandallót az egyik helyiségbe, mert szeretem a tűz látványát, meg tüzelni is szeretek. És azzal még kicsit rá is segítek, hogy még kevesebbet menjen a gáz.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!