|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csiba00
2017-01-25 11:28:50
|
6112
|
Legalább most azzal tudom magam nyugtatni, hogy igyekszem normálisan használni a kazánomat, száraz fával fűtök vagy néha brikettel és semmi mást nem teszek rá. Erdészettől veszem, hivatalosan. Bízom benne, hogy normális erdőgazdálkodást folytatnak, így 100%-ban megújuló energiával fűtök.
No majd ha átállok a gázra, akkor már szomorúbb leszek. Nem megújuló energiát használok, az égéstermékem a legdurvább üvegházhatású gázokkal van tele, szóval lehet akkor "tömeggyilkos" leszek. |
|
Előzmény:
 |
tenkju
2017-01-25 10:07:14
|
6088
|
Ezzel úgy vagyok,hogy ha majd a gáznak a színe és hőértéke nem változik meg ősszel valami titokzatos oknál fogva akkor újra szóba jöhet.Nálunk a faluban páran használják a gázt,de idén sorban romlottak el a kazánok,nem tudom az okát,mindenesetre furcsa.A felhasználók jelentős többsége egyébként nem szerelemből fűt vegyessel,hanem mert ezt tudja megfizetni.Lehet írni szólamokat az újságokban a légszennyezettségről,de ez bizony szociális kérdés és itt több millió emberről van szó.A munkámból kifolyólag ismerem az emberek valós szociális helyzetét,hát bizony radikálisan más,mint azt a statisztika mutatja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|