Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dolmar__fan Creative Commons License 2017-01-25 11:07:02 6101

Nagyobbnál nagyobb hülyeségeket írsz le. Legalább olvasd el mielőtt elküldöd.

 A Kádár kockát nem hobbí ból építették annak idején. Erre tellett . Gáz csak az elmúlt 20-30 éve van SZINTE mindenhol.Budapesten az elmúlt évekig a BKV dízel buszai, a peremkerületek iparterületei okozták a legnagyobb környezet szennyezést. Adott az UNio fűtés korszerűsítésre is pént pont tegnap hallottam hogy pártunk és kormányunk ahelyett hogy szétosztotta volna a lkóság körében ezt középületek "korszerűsítésére" fordította (nyilvánvaló ott lehet lopni belőle)

 

ÉS VÉGÜL DE NEM UTOLSÓ SORBAN. Budapesten nem a dízelautóktól van dugó. (ekkora hülyeséget nem tudom hogy lehet leírni) hanem a szar tömegközlekedéstől és a P+R parkolók fizetősé tételétől

Előzmény:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-25 10:43:51 6094

Sajnos nem az év 98%-ában, mert nem csak évi 6 napon kell fűteni.

Sokat járok autóval és kerékpárral is falvakon keresztül.

Amint beindul a fűtési szezon (ami a szigeteletlen kádárkockáknak köszönhetően sokszor már szeptember) már egyre elviselhetetlenebb a bűz.

Bp belvárosában persze télen-nyáron van dugó a sok dízel autótól, de ott választhatsz, hogy a gyereket reggel vagy este viszed ki levegőzni, amikor már nincs olyan erős füst, a faluban viszont ősztől tavaszig nonstop büdös van, talán hajnal 3-4 körül lesz csak elviselhető, mert addigra leég a kazánokban az esti töltet és még nem sokan kelnek fel begyújtani...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!