Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-25 11:00:06 6100

ha műemlék, akkor használjuk múzeumnak, skanzennek, nem lakásnak való.

Előzmény:
Dolmar__fan Creative Commons License 2017-01-25 10:50:41 6095

4-500000 ezres gázszámla. Gondolom rám gondoltál. Nos ez egy 1920-as években épűlt ikerház, ami műemlék besorolású. 3.8 m a belmagasság két lakást egy 100 és egy 60 nm lakás. Két család .Mivel kívül tégla burkolat a homlokzat és műemlék nem lehet szigetelni. egyébként sem biztos hogy kellene mivel a főfalak 56 a födém 60 cm vastagok.

cserébe van 1500nm telkem.

Egy percig sem panaszkodtam a körülményekre. egyszerűen ennyi volt a gáz ennek a 2/3-a a fafűtés. Amíg fizikailag bírom addig csinálom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!