Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-25 10:57:52 6098

" a szmog a hideg párnától van," kétségtelen, ha lenne szél, elvinné a füstöt, de ez csak tüneti kezelés. Ha viszont nem füstölnél, a megrekedt tiszta levegő nem zavarna a hideg párna alatt sem...

Előzmény:
tenkju Creative Commons License 2017-01-25 10:52:17 6096

Ha ennyire olcsó lett a gáz,akkor szerinted miért nem azt használják?Elmondom miért,mert sokkal-sokkal többe kerül.Nálunk a faluba 95-be vezették be,akkor mindenki arra állt át,mindenhol adott a lehetőség rá,de megfizethetetlen lett és még meleg sincs cserébe.Az,hogy szeméttel fűtenek szimplán hülyeség,annyi szemét nincs.Egyébként a szmog a hideg párnától van,de ez már meteorológiai kérdés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!