|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szocske_
2017-01-25 10:56:40
|
6097
|
azért nem a gázt használják, mert 1. az emberek nem tudnak számolni (abból indulnak ki, hogy 5 éve észrevették, hogy 12ezer egy em3 fa és 130 Ft a gáz, de elsiklanak afelett, hogy a fa duplájára, a gáz 90%-ra változott) 2. mikor drága volt a gáz és olcsó a fa, akkoriban sokan leépítették a gázos rendszereket és vettek helyette vegyes kazánt, így milliós tétel lenne újra kiépíteni a gázfűtést. |
|
Előzmény:
 |
tenkju
2017-01-25 10:52:17
|
6096
|
Ha ennyire olcsó lett a gáz,akkor szerinted miért nem azt használják?Elmondom miért,mert sokkal-sokkal többe kerül.Nálunk a faluba 95-be vezették be,akkor mindenki arra állt át,mindenhol adott a lehetőség rá,de megfizethetetlen lett és még meleg sincs cserébe.Az,hogy szeméttel fűtenek szimplán hülyeség,annyi szemét nincs.Egyébként a szmog a hideg párnától van,de ez már meteorológiai kérdés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|