Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dolmar__fan Creative Commons License 2017-01-25 10:01:37 6087

Előzmény:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-25 09:47:34 6086

Az utóbbi években 10%-kal olcsóbb lett a gáz, tehát ha nem tavaly volt közel 500ezres a számlád, akkor most már csak 450 lenne.
Oké, ezen spórolsz 100-150ezret évente.

És mennyi az ára annak, hogy a gyerekeid a pm10-el szennyezett levegőtől asztmások és tüdőrákosok lesznek?

Megér vajon évi 100-150ezret a gyerekek egészsége?

 

Nézd meg az időkép.hu szmogtérképét.

Ráfogják a gyárakra, közlekedésre.

Persze... Nézzük meg a grafikont: este 9 körül meredeken emelkedni kezd, majd hajnal 1-2 körül ugyanígy csökkenni.

Biztos minden gyár ilyenkor indul be igazán és ilyenkor kezd mindenki autózni is...

 

Szerintem inkább az a felelős a szmogért, hogy este lefekvés előtt mindenki jól megrakja a rozzant vegyeskazánt, majd jól elzárja a levegőt tőle, hogy minél tovább legyen benne parázs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!