Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dolmar__fan Creative Commons License 2017-01-25 09:45:17 6085

A gázkazánba szeret beköltözni a pók. Tud dugulásokat csinálni, ha petét rak

Előzmény:
tenkju Creative Commons License 2017-01-25 09:32:07 6083

Pár éve én is panelban laktam,elköltöztünk falura,életem legjobb döntése volt.Mondjuk a telet azóta kicsit máshogy élem át.Viszont a gyerekeknek akkora az otthoni játszótere,mint a lakótelepen az utcáé volt,imádom a kertet(díszkert),és akkora a konyhánk mint egy egész panel lakás.Eleve nem vagyok egy lustálkodós,tunyulós típus,ilyenkor már szinte fáj a semmittevés,megvan a saját varázsa a -10 fokban való gyújtós vágásnak és bent is meleg van :-)A gázkazánunk ugyanúgy megvan,de 5 éve nem volt beindítva és nem is tervezzük.Esetleg majd egy kandallót,mert az is ritka szép tud lenni és még fűt is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!