|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Dolmar__fan
2017-01-25 09:45:17
|
6085
|
A gázkazánba szeret beköltözni a pók. Tud dugulásokat csinálni, ha petét rak |
|
Előzmény:
 |
tenkju
2017-01-25 09:32:07
|
6083
|
Pár éve én is panelban laktam,elköltöztünk falura,életem legjobb döntése volt.Mondjuk a telet azóta kicsit máshogy élem át.Viszont a gyerekeknek akkora az otthoni játszótere,mint a lakótelepen az utcáé volt,imádom a kertet(díszkert),és akkora a konyhánk mint egy egész panel lakás.Eleve nem vagyok egy lustálkodós,tunyulós típus,ilyenkor már szinte fáj a semmittevés,megvan a saját varázsa a -10 fokban való gyújtós vágásnak és bent is meleg van :-)A gázkazánunk ugyanúgy megvan,de 5 éve nem volt beindítva és nem is tervezzük.Esetleg majd egy kandallót,mert az is ritka szép tud lenni és még fűt is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|