|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-26 06:42:06
|
6102
|
Az autónk 4-es, jelenleg nem tudunk közlekedni, de remélem, nem soká, jelentkezem. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-01-25 09:35:22
|
6101
|
nekem akár most a napokban is jó |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-25 09:26:18
|
6100
|
Mélységesen egyetértek veled! Ha nem "vegyes" koszton nőttem volna fel, biztosan nem ennék húst. A saját állományomat a család számára tartom, hogy jó minőségű húst ehessenek, de soha nem ettem meg se a csirkéimet, se a kacsáimat. Ha vágni kényszerülök, egy ideig előtte és utána is lelki beteg leszek. Ami persze nagy hülyeség, (és magánügy) mégis minden alkalommal így történik. Csodálom az állatokat. A majorban lévőket és a kutyáimat is. Ahogy egy szárny megkurtítás után meg tud sértődni a kacsám, pedig simogatom, dédelgetem, mégis egy ideig tart tőlem. Volt, hogy az egyik belelépett a meleg vízbe, először persze tiltakozott, hogy megfogtam, de ez a kacsa, miután beindítottam a vérkeringést a lábában, egyáltalán nem volt sértődött. Az "egy idő után" szerintem nem azt jelenti, hogy elfelejtik, hanem sokkal inkább, hogy nem haragtartók. Természetesen megoldom a két gácsér külön tartását. Keress, ha időszerű lesz és akkor cserélhetünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|