Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-01-25 09:35:22 6101

nekem akár most a   napokban is jó

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-25 09:26:18 6100

Mélységesen egyetértek veled! Ha nem "vegyes" koszton nőttem volna fel, biztosan nem ennék húst. A saját állományomat a család számára tartom, hogy jó minőségű húst ehessenek, de soha nem ettem meg se a csirkéimet, se a kacsáimat. Ha vágni kényszerülök, egy ideig előtte és utána is lelki beteg leszek. Ami persze nagy hülyeség, (és magánügy) mégis minden alkalommal így történik. Csodálom az állatokat. A majorban lévőket és a kutyáimat is. Ahogy egy szárny megkurtítás után meg tud sértődni a kacsám, pedig simogatom, dédelgetem, mégis egy ideig tart tőlem. Volt, hogy az egyik belelépett a meleg vízbe, először persze tiltakozott, hogy megfogtam, de ez a kacsa, miután beindítottam a vérkeringést a lábában, egyáltalán nem volt sértődött. Az "egy idő után" szerintem nem azt jelenti, hogy elfelejtik, hanem sokkal inkább, hogy nem haragtartók. Természetesen megoldom a két gácsér külön tartását. Keress, ha időszerű lesz és akkor cserélhetünk.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-01-24 09:27:15 6099

semmiképp nem   megoldható,hogy most odaadjam  a  kacsafiút?Mert elkezdtek  csatázni,nem  szeretném,hogy  a  csaták  tragédiába  torkolljanak ,én meg  "senkit"nem  vágok le,mert a   kacsák nálunk házikedvencek,a  gyerekek   játszanak velünk,jönnek utánunk,mint a   kutyák,nem  szeretnénk elpackázni a  bizalmukat.Egyébként az  értelmi képességeik sokkal  fejlettebbek,mint az   ember gondolná.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!