|
|
|
|
 |
atrego
2017-01-25 09:35:22
|
6101
|
nekem akár most a napokban is jó |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-25 09:26:18
|
6100
|
Mélységesen egyetértek veled! Ha nem "vegyes" koszton nőttem volna fel, biztosan nem ennék húst. A saját állományomat a család számára tartom, hogy jó minőségű húst ehessenek, de soha nem ettem meg se a csirkéimet, se a kacsáimat. Ha vágni kényszerülök, egy ideig előtte és utána is lelki beteg leszek. Ami persze nagy hülyeség, (és magánügy) mégis minden alkalommal így történik. Csodálom az állatokat. A majorban lévőket és a kutyáimat is. Ahogy egy szárny megkurtítás után meg tud sértődni a kacsám, pedig simogatom, dédelgetem, mégis egy ideig tart tőlem. Volt, hogy az egyik belelépett a meleg vízbe, először persze tiltakozott, hogy megfogtam, de ez a kacsa, miután beindítottam a vérkeringést a lábában, egyáltalán nem volt sértődött. Az "egy idő után" szerintem nem azt jelenti, hogy elfelejtik, hanem sokkal inkább, hogy nem haragtartók. Természetesen megoldom a két gácsér külön tartását. Keress, ha időszerű lesz és akkor cserélhetünk. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-01-24 09:27:15
|
6099
|
semmiképp nem megoldható,hogy most odaadjam a kacsafiút?Mert elkezdtek csatázni,nem szeretném,hogy a csaták tragédiába torkolljanak ,én meg "senkit"nem vágok le,mert a kacsák nálunk házikedvencek,a gyerekek játszanak velünk,jönnek utánunk,mint a kutyák,nem szeretnénk elpackázni a bizalmukat.Egyébként az értelmi képességeik sokkal fejlettebbek,mint az ember gondolná. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|