Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Korundos Creative Commons License 2017-01-24 17:57:00 6077

Nem a kisebb házra értette, hanem az egyterűre !

Előzmény:
Gyémántkés Creative Commons License 2017-01-24 11:20:56 6073

Szóval akinek kisebb háza van az kretén..... ezt nem tudtam....

 

Minden esetre én 105 nm-t fűtök 1 db kandallóval és évi 25-30 mázsa fával.

 

Akkor én most kretén vagyok vagy nem?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!