Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gyémántkés Creative Commons License 2017-01-24 14:47:36 6076

Én nem pénzért csinálom. A ház jó, alig kell fűteni. A tüzet meg imádjuk. Soha mással. Évekre előre beszereztem jó forrásból a fát. Fel volt vágva, nekem csak gyújtóst kell csinálni. 

1 kosár naponta. 

Amikor tüzelek, este van, vagy korán reggel. Akkor mi a lószart csinálnék helyette?!

 

Hidd el, ki kell próbálni, hogy milyen fával fűteni egy AE-házban, akkor fogod tudni! Addig meg marad az urbán legend, hogy mekkora kosz van, meg mennyi munka.....

Előzmény:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-24 13:27:15 6075

gázból is a legroszabbat, a konvektort hoztam példának.

 

ha viszont kicsi a ház hőigénye, akkor hiába spórolsz akár 20%-ot is a fűtésen, ha az gázzal is csak éves 80ezer Ft lenne, akkor éves 16ezer forint spórolásért csinálod a koszt a nappaliban és töltöd az időd favágással, ahelyett, hogy pihennél vagy értelmes munkát végeznél, amivel adott idő alatt nem 16ezret spórolnál, hanem 200ezret keresnél...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!