|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Gyémántkés
2017-01-24 14:47:36
|
6076
|
Én nem pénzért csinálom. A ház jó, alig kell fűteni. A tüzet meg imádjuk. Soha mással. Évekre előre beszereztem jó forrásból a fát. Fel volt vágva, nekem csak gyújtóst kell csinálni.
1 kosár naponta.
Amikor tüzelek, este van, vagy korán reggel. Akkor mi a lószart csinálnék helyette?!
Hidd el, ki kell próbálni, hogy milyen fával fűteni egy AE-házban, akkor fogod tudni! Addig meg marad az urbán legend, hogy mekkora kosz van, meg mennyi munka..... |
|
Előzmény:
 |
szocske_
2017-01-24 13:27:15
|
6075
|
gázból is a legroszabbat, a konvektort hoztam példának.
ha viszont kicsi a ház hőigénye, akkor hiába spórolsz akár 20%-ot is a fűtésen, ha az gázzal is csak éves 80ezer Ft lenne, akkor éves 16ezer forint spórolásért csinálod a koszt a nappaliban és töltöd az időd favágással, ahelyett, hogy pihennél vagy értelmes munkát végeznél, amivel adott idő alatt nem 16ezret spórolnál, hanem 200ezret keresnél... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|