Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-01-24 09:27:15 6099

semmiképp nem   megoldható,hogy most odaadjam  a  kacsafiút?Mert elkezdtek  csatázni,nem  szeretném,hogy  a  csaták  tragédiába  torkolljanak ,én meg  "senkit"nem  vágok le,mert a   kacsák nálunk házikedvencek,a  gyerekek   játszanak velünk,jönnek utánunk,mint a   kutyák,nem  szeretnénk elpackázni a  bizalmukat.Egyébként az  értelmi képességeik sokkal  fejlettebbek,mint az   ember gondolná.

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-24 06:35:42 6098

Várom már, hogy odaadhassam a kacsát. Most még nem is tudunk Pestre közlekedni, de csak kitisztul már a levegő. Nem kérek én érte pénzt, hanem inkább egy ígéretet, hogy ha szükséges, fogsz majd adni egy gácsért. Talán még ebben az évben az öreg gácsérom tudja teljesíteni a dolgát, nem akarom a konkurenciával piszkálni. Ha még élek, jövőre kérném szépen inkább azt a fiú kacsát. Annyira szépek ezek az állatok. Most már kezdem vagdosni a gácsérokat, 17 hetesek és ezek is lassan libát formáznak. A tojókat mindig is sajnáltam levágni, mert hiszen sokkal kisebb testűek.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-01-23 23:10:14 6097

az enyémek is  nagyon repkednek.A gácsérok mondjuk messzire képtelenek repülni,akkorák,mint egy kisebbfajta liba.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!