|
|
|
|
 |
atrego
2017-01-24 09:27:15
|
6099
|
semmiképp nem megoldható,hogy most odaadjam a kacsafiút?Mert elkezdtek csatázni,nem szeretném,hogy a csaták tragédiába torkolljanak ,én meg "senkit"nem vágok le,mert a kacsák nálunk házikedvencek,a gyerekek játszanak velünk,jönnek utánunk,mint a kutyák,nem szeretnénk elpackázni a bizalmukat.Egyébként az értelmi képességeik sokkal fejlettebbek,mint az ember gondolná. |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-24 06:35:42
|
6098
|
Várom már, hogy odaadhassam a kacsát. Most még nem is tudunk Pestre közlekedni, de csak kitisztul már a levegő. Nem kérek én érte pénzt, hanem inkább egy ígéretet, hogy ha szükséges, fogsz majd adni egy gácsért. Talán még ebben az évben az öreg gácsérom tudja teljesíteni a dolgát, nem akarom a konkurenciával piszkálni. Ha még élek, jövőre kérném szépen inkább azt a fiú kacsát. Annyira szépek ezek az állatok. Most már kezdem vagdosni a gácsérokat, 17 hetesek és ezek is lassan libát formáznak. A tojókat mindig is sajnáltam levágni, mert hiszen sokkal kisebb testűek. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-01-23 23:10:14
|
6097
|
az enyémek is nagyon repkednek.A gácsérok mondjuk messzire képtelenek repülni,akkorák,mint egy kisebbfajta liba..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|