|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-24 06:35:42
|
6098
|
Várom már, hogy odaadhassam a kacsát. Most még nem is tudunk Pestre közlekedni, de csak kitisztul már a levegő. Nem kérek én érte pénzt, hanem inkább egy ígéretet, hogy ha szükséges, fogsz majd adni egy gácsért. Talán még ebben az évben az öreg gácsérom tudja teljesíteni a dolgát, nem akarom a konkurenciával piszkálni. Ha még élek, jövőre kérném szépen inkább azt a fiú kacsát. Annyira szépek ezek az állatok. Most már kezdem vagdosni a gácsérokat, 17 hetesek és ezek is lassan libát formáznak. A tojókat mindig is sajnáltam levágni, mert hiszen sokkal kisebb testűek. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-01-23 23:10:14
|
6097
|
az enyémek is nagyon repkednek.A gácsérok mondjuk messzire képtelenek repülni,akkorák,mint egy kisebbfajta liba..... |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-23 10:41:00
|
6096
|
Utólagos engedelmeddel a leendő tojódnak levágtam a szárnyát, mert tegnap este a tetőn ült, féltem, hogy elrepül a szomszédba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|