Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2017-01-23 20:45:09 6066

Biztos hamarabb érném el ugyan azt az eredményt ha tűző napon szárítanám a fát. Amiket te írtál,abból max a napos nincs meg 100%-ban, azt hiszem ez nem olyan nagy gond.

Előzmény:
szocske_ Creative Commons License 2017-01-23 16:49:52 6064

"az udvar olyan részén, ami eléggé árnyékos, növények számára nem jó, mert nem érik be kb. semmi" ez azért fát szárítani sem éppen ideális hely, ahhoz fedett, napos, szeles hely kellene...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!