|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Dolmar__fan
2017-01-23 16:29:49
|
6061
|
Okostojás Nézd már meg az Egységes keménylomb (vöröstölgy, juhar, szil, kőris, cseresznye)-árát
Ehhez ha szállításra feldolgozásra hozzáadsz 4000ft-ot akkor lesz 20000/ m3
Bauhausban 20kg -os csomagban csomagtartóban szállítva a Lúzerek vesznek fát |
|
Előzmény:
 |
Látó 55
2017-01-23 16:23:20
|
6060
|
Mennyi időt töltetek el naponta a fa hazajuttatásával, (utána járás, hogy kapjál) tárolással, ki és berakással, a favágással, a kályha, vagy a kazán táplálásával a kezelésével, felügyeletével?
A barkács-áruházban kapsz száraz tűzifát 1500 forint/húsz kg. de ez is akciós ár, és nincs már. Azzal nincs semmi gond, be van csomagolva, megveszed, berakod a csomagtartóba ja, érte kell menni! 60 kg az lesz 4500 Ft/nap plusz benzinköltség, plusz gk. üzembentartási kltsg-hányad. plusz idő. Egy mázsa: 7500.- forint. Egy hirdető 6000 forintért kínál "csodafabrikettet", 40 kg-ot, amely szerinte egy hétig elég, egy átlag családi házban. Hogy lenne elég!? Még egy napig sem elég ebben a hidegben.
2000 forint/q száraz tüzifa, az reális ár, de nincs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|