Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2017-01-23 23:10:14 6097

az enyémek is  nagyon repkednek.A gácsérok mondjuk messzire képtelenek repülni,akkorák,mint egy kisebbfajta liba.....

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-23 10:41:00 6096

Utólagos engedelmeddel a leendő tojódnak levágtam a szárnyát, mert tegnap este a tetőn ült, féltem, hogy elrepül a szomszédba.

Előzmény:
atrego Creative Commons License 2017-01-15 22:55:15 6078

mármint ami a  párja lesz:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!