|
|
|
|
 |
kiss markó
2017-01-23 09:53:56
|
6095
|
ha vissza megy szárnyvágás legyen meg,a macskát meg tanítani jómodorra |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-01-22 18:48:50
|
6094
|
Hát, sajnos a perzsa macska megint elzavarta, ráadásul este, amikor már lefeküdt aludni. Nem tudom, mennyire tud éjjel tájékozódni, de ha rossz kertben szállt le, akkor lehet, hogy már megölte egy kutya. :( |
|
Előzmény:
 |
kiss markó
2017-01-22 16:39:32
|
6093
|
Szerintem hagyd meg háziállatnak,ha nincs ami bántsa akkor kezes kis kacsa lesz,még szerzel hozzá 1 párt és nem is fog zaklatni :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|