|
|
|
|
 |
M3 HellRot
2017-02-08 16:13:31
|
945
|
Igen, kb 110db GU10 led van a helyiségek állmennyezetében, pár tucat G4 12V, illetve pár csillárban 6 - 15W E27.
Nekem és a családonak megfelel a minőség, gyerekek közül senki sem(lett) szemüveges vagy gyengénlátó mint ahogy én és a feleségem sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Beer Monster
2017-01-22 12:28:31
|
939
|
Jól értem, hogy az egész lakásban, lakószobákban is LED-ekkel világítasz? Beltéri minőségűeket tudtál venni? |
|
Előzmény:
 |
M3 HellRot
2017-01-06 23:06:10
|
936
|
Megszívtad, szart vettél. Egyéni szoc probléma...
Sokan használunk teljes LED világítást, én pl hatodik éve. Volt pár, ami elromlott de azok pont Osramok voltak, amit az OBI-ban vettem. Nem volt gond a cserével. Nekem összesen 100 feletti LEDem van, ebből 6(hat) év alatt 5 romlott el ...
Nabumm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|