Keresés

Részletes keresés

M3 HellRot Creative Commons License 2017-02-08 16:13:31 945

Igen, kb 110db GU10 led van a helyiségek állmennyezetében, pár tucat G4 12V, illetve pár csillárban 6 - 15W E27.

Nekem és a családonak megfelel a minőség, gyerekek közül senki sem(lett) szemüveges vagy gyengénlátó mint ahogy én és a feleségem sem.

A hozzászólás:
Beer Monster Creative Commons License 2017-01-22 12:28:31 939

Jól értem, hogy az egész lakásban, lakószobákban is LED-ekkel világítasz? Beltéri minőségűeket tudtál venni?

Előzmény:
M3 HellRot Creative Commons License 2017-01-06 23:06:10 936

Megszívtad, szart vettél. Egyéni szoc probléma...

 

Sokan használunk teljes LED világítást, én pl hatodik éve. Volt pár, ami elromlott de azok pont Osramok voltak, amit az OBI-ban vettem. Nem volt gond a cserével. Nekem összesen 100 feletti LEDem van, ebből 6(hat) év alatt 5 romlott el ...

 

Nabumm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!