Keresés

Részletes keresés

kiss markó Creative Commons License 2017-01-22 16:39:32 6093

Szerintem hagyd meg háziállatnak,ha nincs ami bántsa akkor kezes kis kacsa lesz,még szerzel hozzá 1 párt és nem is fog zaklatni :D

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2017-01-21 16:29:09 6092

Berepült a kertembe egy néma kacsa. Adtam neki vizet, meg kukoricakonzervet. Megette, de leginkább szomjas volt, vagy fél órán át ivott. Végül a macska elkergette, elrepült arra, amerről jött. De ma visszajött és nem akar elmenni. Füvet tépked, meg a madáretető alól szedi a lehullott napraforgó magot.

 

Nincs baromfiudvarom és nem is értek hozzájuk. Mit kezdjek vele? Etessem, itassam? Vagy ne törődjek vele, majd megunja, és hazamegy?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!