|
|
|
|
 |
kiss markó
2017-01-22 16:39:32
|
6093
|
Szerintem hagyd meg háziállatnak,ha nincs ami bántsa akkor kezes kis kacsa lesz,még szerzel hozzá 1 párt és nem is fog zaklatni :D |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-01-21 16:29:09
|
6092
|
Berepült a kertembe egy néma kacsa. Adtam neki vizet, meg kukoricakonzervet. Megette, de leginkább szomjas volt, vagy fél órán át ivott. Végül a macska elkergette, elrepült arra, amerről jött. De ma visszajött és nem akar elmenni. Füvet tépked, meg a madáretető alól szedi a lehullott napraforgó magot.
Nincs baromfiudvarom és nem is értek hozzájuk. Mit kezdjek vele? Etessem, itassam? Vagy ne törődjek vele, majd megunja, és hazamegy?

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|