|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kiss markó
2017-01-19 23:23:38
|
5879
|
A torkán volt vastagon ilyen sárgás valami,himlőt még nem tapasztaltam,vagyis ezt a göbös formáját nem,ha volt is akkor az más galambján,de el múlt idővel,a másik betegség az meg az a szárnybénulás,egyik napról a másikra nem bírt repülni,húzta az egyiket,aztán már járni se bírt,fel-fel bukott,nem is evett,de olyan makk egészségesnek tűnt amúgy,csak nem evett annyira. |
|
Előzmény:
 |
guilden stern
2017-01-19 18:42:11
|
5878
|
A sárga torok egy csalóka megnevezés, ugyanis két különböző megbetegedés okozhat hasonló tünetet. A trichomoniasis egy véglény túlszaporodása, a himlő vírustól van. A tricho gyógyszerrel könnyen kezelhető, a himlő, mint mondtam, nem reagál gyógyszerre.
Általában úgy dönthető el, miről van szó, hogy a tricho nagy többségben a csőrön belül, a torok körül van, a himlő pedig általában a bőrön, külső felületen is mutat göböket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|