Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Homo mirabundus Creative Commons License 2017-01-18 19:20:22 29038

Te is fiam, 300eoss?  :)

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2017-01-18 18:58:05 29036

Nem tudom mi volt a téma, csak az utolsó bekezdésedről jutott eszembe:

Pár éve vettem egy régi nyeles Metz vakut. Elkezdtem használni. Aztán mégegyet. Aztán mégegyet :-) A negyediket a kollégámmal vetettem meg (bármikor haszáljuk egymásét). Amikor elegünk van a TTL-ből, és pontosan azt akarjuk látni a képen amit terveztünk, akkor Metz. A 45-ös kulcsszámát tudja 35mm-es obi látószögében (neked nyilván nem újság). A munkahelyemen is használom, éjszaka egy falut bevillantok vele magas ISO-n :)

Néha persze a TTL is jó, ha elég a nagyjából jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!