Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2017-01-17 21:33:26 29027

Én tudom... Van már kb. mindennek. Erre sem nagyon akartam írni, hogy " nem egyet LCD kijelzővel is felcsicsáztak (aztán folyik ki a szemed, hogy lásd, mi van rajta, ha oldalról nézed)", hogy szerintem egész jól lehet oldalról nézni, de ha valakinem nem tetszik, akkor vegyünk Di700at. Janem, az drága és túl színes, meg modern. Akkor őőőőő, legyen i40. Az nekem bejön és lehet vakon tekergetni, nem mint a kókány Metz-et :-D De ez is drága, meg költeni kell.

Előzmény:
futoz Creative Commons License 2017-01-17 17:42:15 29024

A viltroxban is van TTl vaku.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!