|
|
|
|
 |
juhosttt
2017-01-17 14:42:07
|
6086
|
Nem vagyok benne 100% de úgy tudom, hogy a sávozottságot nem lehet hordozni, jelen kell legyen valamelyik szülőnél. Volt itt egy színszakértő régen, talán még meg is van az ezzel kapcsolatos hsz valahol a topicban. Tudnál feltenni egy képet "Gézáról" a gácsérról? Igaz a hó is esett, de nekem nagyon úgy tűnik hogy sávozott. Mióta van nálad? Pehelytollas korában tudod milyen színe volt? |
|
A hozzászólás:
 |
havaho
2017-01-17 14:18:51
|
6085
|
Nem, Géza fekete gácsér, de sávozott örökítő. Az ifjoncok sávozottak, kivéve négyet mert 3 fekete egy meg kék. |
|
Előzmény:
 |
juhosttt
2017-01-17 13:28:25
|
6084
|
Jól látom, hogy sávozott fekete a gácsér? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|