Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2017-01-17 14:42:07 6086

Nem vagyok benne 100% de úgy tudom, hogy a sávozottságot nem lehet hordozni, jelen kell legyen valamelyik szülőnél. Volt itt egy színszakértő régen, talán még meg is van az ezzel kapcsolatos hsz valahol a topicban. Tudnál feltenni egy képet "Gézáról" a gácsérról? Igaz a hó is esett, de nekem nagyon úgy tűnik hogy sávozott. Mióta van nálad? Pehelytollas korában tudod milyen színe volt?

A hozzászólás:
havaho Creative Commons License 2017-01-17 14:18:51 6085

Nem, Géza fekete gácsér, de sávozott örökítő. Az ifjoncok sávozottak, kivéve négyet mert 3 fekete egy meg kék.

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2017-01-17 13:28:25 6084

Jól látom, hogy sávozott fekete a gácsér?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!