|
|
|
|
 |
havaho
2017-01-17 14:18:51
|
6085
|
Nem, Géza fekete gácsér, de sávozott örökítő. Az ifjoncok sávozottak, kivéve négyet mert 3 fekete egy meg kék. |
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2017-01-17 13:28:25
|
6084
|
Jól látom, hogy sávozott fekete a gácsér? |
|
Előzmény:
 |
havaho
2017-01-16 20:14:58
|
6082
|
Szia! Van 14db 2016.szeptember 14-i kelésű kacsám, ebből ha jól látom csak 3 vagy 4 gácsér van. Tahitótfalun lakom a 3. kerületig tudok szállítani. Itt van néhány kép róluk. A gácsérom fekete a tojó kék (amelyik az ajtóban áll).

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|