Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Homo mirabundus Creative Commons License 2017-01-17 07:03:10 28986

Célok és megoldások, no meg az odavezető út:)

  Pár manuális vakut össze lehet bányászni néhányszor tízezerből. Egy jobb kompakt árának a feléből, vagy egy még mindig elég zajos belépő szintű tükrös árából. Ráadásul értő kézben ezek a kisvakuk szinte bármilyen szerelés mellett szerethető megoldást adhatnak sok világítási "problémára", és ha mégis előrelépés történne a gép körül - amit lehet, hogy pont ez a próbálkozás fog ösztökélni-, akkor sem kidobott pénz. Szigorúan szerintem.

  Ez is lehet szempont, én respektálom.

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2017-01-16 23:04:22 28984

,,Na ezt oldd meg valami mással"

Ez esetben talán nem is a vakuról kellene beszélni, hanem arról hová kellene dobni azt a digitális gépet, amely 100 Iso felett már gyenge képet ad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!