|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Homo mirabundus
2017-01-17 07:03:10
|
28986
|
Célok és megoldások, no meg az odavezető út:)
Pár manuális vakut össze lehet bányászni néhányszor tízezerből. Egy jobb kompakt árának a feléből, vagy egy még mindig elég zajos belépő szintű tükrös árából. Ráadásul értő kézben ezek a kisvakuk szinte bármilyen szerelés mellett szerethető megoldást adhatnak sok világítási "problémára", és ha mégis előrelépés történne a gép körül - amit lehet, hogy pont ez a próbálkozás fog ösztökélni-, akkor sem kidobott pénz. Szigorúan szerintem.
Ez is lehet szempont, én respektálom. |
|
Előzmény:
 |
képfaragó
2017-01-16 23:04:22
|
28984
|
,,Na ezt oldd meg valami mással"
Ez esetben talán nem is a vakuról kellene beszélni, hanem arról hová kellene dobni azt a digitális gépet, amely 100 Iso felett már gyenge képet ad. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|