Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
exhighand Creative Commons License 2017-01-17 00:27:06 28985

Szvsz, minden 1/2,3"-os érzékelőjű gép gyenge képet ad 100 ISO felett, csak az egyik így gyenge, a másik pedig úgy gyenge. De a kisember is szereti a gyerekét és ő is mutogatni akarja az oviscsoport fellépését és hát istenem, nincsen 5 millája egy rendes felszerelésre. Neki tehát marad az 1/2,3"-os kompakt a 12-es vakuval. És az oviscsoport rendszerint messzebb van a szülőktől fellépés közben, mint 3 méter. De látom, hogy feszegetem a határokat, így egy időre visszavonulok.

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2017-01-16 23:04:22 28984

,,Na ezt oldd meg valami mással"

Ez esetben talán nem is a vakuról kellene beszélni, hanem arról hová kellene dobni azt a digitális gépet, amely 100 Iso felett már gyenge képet ad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!