|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
exhighand
2017-01-16 20:21:21
|
28979
|
18-21-es kulcs számmal ma is gyártanak automata vakut, de az nem zoom fejes és olyan kevéske, hogy nem vagyok vele kisegítve.

|
|
Előzmény:
 |
Homo mirabundus
2017-01-16 19:32:52
|
28978
|
Hát, sajnos ez sem az, teljesen hasonló a valahol már citált Vivitarhoz:
"The Viltrox JY-680 is an all manual speedlight designed for off-camera “strobist” use. There are no TTL or automatic modes, but you do get two optical slave modes and manual adjustment down to 1/128 of full power. Read more at http://www.lightingrumours.com/viltrox-jy-680-speedlight-review-1460#Mrm5vdOqPTAR8pJp.99"
Úgy tűnik, nemigen gyártanak már automata üzemmódot is tudó villanót, de ez csak itt, a vödör alatt ébreszt hiányérzetet:(, hiszen az elsöprő többség még csak nem is hallott róla - látod, annyira nem ismert már, hogy azt sem értettem, mit nem értenek... Technikatörténeti előadás támadt a párbeszéd helyén. Pedig tudom ám, hogy van itt néhány öreg róka, akiknek valaha napi használatú holmi volt az ilyesmi. Gondolták, boldoguljak magam:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|