Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2017-01-17 13:28:25 6084

Jól látom, hogy sávozott fekete a gácsér?

ALibás Creative Commons License 2017-01-16 20:29:57 6083

Kedves havaho...köszöntem a felajánlást tökkéletes:)a kacsáid csinoskák remlem unatkozó Gácsérom is elégedett lesz majd Velük...alább előző hozzászólásomban a mail címem ott kérlek a részleteket amennyiben lehetne ééés köszöntem szépen Libás

A hozzászólás:
havaho Creative Commons License 2017-01-16 20:14:58 6082

Szia! Van 14db 2016.szeptember 14-i kelésű kacsám, ebből ha jól látom csak 3 vagy 4 gácsér van. Tahitótfalun lakom a 3. kerületig tudok szállítani. Itt van néhány kép róluk. A gácsérom fekete a tojó kék (amelyik az ajtóban áll).

 

Előzmény:
ALibás Creative Commons License 2017-01-15 21:11:46 6075

Hali Mindenkinek...

keresek vegyszermentes 1 pár Néma kacsa Tojot szabad tartásra jóvágású,naggyon unatkozó Gácsér társaságát bővítvén...ha tud valaki Érd közelében normál áron elérhetőt előre is megköszöntem:)Libás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!