Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Homo mirabundus Creative Commons License 2017-01-16 12:16:56 28966

  Bennem nincs konfliktus, eccerű gyerök vok: csak megoldandó vagy kikerülendő problémákat, ötletelést, nagy kupac kíváncsiságot, magyarázatokat, trial-error posztokat stb. látok:), sehol egy torony elefántcsontból. A "turistafotó" -a riportfotóval egyetemben- amúgy olyan "műfaj", amibe rutintól, képzettségtől, gyakorlatba plántálható ismeretektől függetlenül bárkinek beletörhet a bicskája, csak a turistának elnézik, mert nem is várnak többet, mást tőle (miért? Lehet az is igényes...), a többiek meg legalább azt tudják vagy szeretnék tudni, hogy miként lehetett volna valami jobb. A hangsúly a feltételes módon van, amiben -tetszik vagy nem, de- ott rejtezik a feltétel kielégíthetőségének gyakran lehetetlen volta is, ezért volt a "naugyehogyugye".

  A topikleírás egyébként meglehetősen szűkszavú, a tartalom alapján pedig a majd' harmincezer hozzászólás áttekintése után sem érzem magam elég bátornak ahhoz, hogy a polémia elkerülése érdekében javaslatot tegyek rá. Ez egyben kérdőmondat is...

Előzmény:
1facsavar Creative Commons License 2017-01-15 19:11:12 28964

No ja! Sajnos én abban a tévhitben élek, hogy itt nem túrista emlékképekről beszélgetünk,hanem egészen másról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!