|
|
|
|
 |
ALibás
2017-01-16 20:02:41
|
6081
|
kedves ...köszöntem a mosolyt az orcámra mivel hasonlóan gondolkodhatunk...az ajánlatod úgyszínt természetesen...mely meg lepett...bizony:)
Megfelel mivel kuncsorgó helyzetemben ezt a felajánlást nem tolhatom el...a világért sem tht maradhatunk mail szinten ami is részemről hpontanndearkukacgmailpont(k-c)om...telefonom sajnos nincs adott szavam viszont igen és Kisoroszi...voltam ott 1 alkalommal kb.20 éve eegy nagyon kedves embernél aki lovazik tht lesz majd + kérdésem haaa nem problema:)
Libás |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-16 08:11:53
|
6080
|
Kedves ALIbás! Egy tojót oda tudok adni. Kisorosziban lakom, ha akarsz jöhetsz érte, ha nem, marad, amikor Budapestre megyünk és ott összetalálkozhatunk. Később megbeszélhetjük a részleteket. Nem üzletembernek születtem, úgy hogy biztosan meg tudunk állapodni.
|
|
Előzmény:
 |
ALibás
2017-01-15 21:16:56
|
6076
|
kedves Nekem épp szükségem van kettő tojóra fiatal tojóra...megoldható?
(Bp vonzáskörzete Érdről bé...tekintve)megfelelne de nem kicsit:)köszöntem Libás |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|