|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-23 10:41:00
|
6096
|
Utólagos engedelmeddel a leendő tojódnak levágtam a szárnyát, mert tegnap este a tetőn ült, féltem, hogy elrepül a szomszédba. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-16 08:08:12
|
6079
|
Rendben, rezerváltam számodra a fehér tojót. Részleteket később, ha enged a fagy. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-01-15 22:55:15
|
6078
|
mármint ami a párja lesz:) |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-01-15 22:53:49
|
6077
|
azért kérem a fehéret,mert a párja/egy másik fehér gácsér/is fehér.Ezen kívül egy fekete gácsérom van/a szárnyánál fehér folttal/és egy barna tojó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|