|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2017-01-16 08:11:53
|
6080
|
Kedves ALIbás! Egy tojót oda tudok adni. Kisorosziban lakom, ha akarsz jöhetsz érte, ha nem, marad, amikor Budapestre megyünk és ott összetalálkozhatunk. Később megbeszélhetjük a részleteket. Nem üzletembernek születtem, úgy hogy biztosan meg tudunk állapodni.
|
|
A hozzászólás:
 |
ALibás
2017-01-15 21:16:56
|
6076
|
kedves Nekem épp szükségem van kettő tojóra fiatal tojóra...megoldható?
(Bp vonzáskörzete Érdről bé...tekintve)megfelelne de nem kicsit:)köszöntem Libás |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-13 11:05:42
|
6070
|
Hol laksz? Szívesen adok neked egy tojót, bármilyen színűt (nagyon szép az állomány), ha enyhül az idő. Nincs még késő, ha keltetni akarsz. Budapesten összetalálkozhatunk, ha az jó neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|