|
|
|
|
 |
havaho
2017-01-16 20:14:58
|
6082
|
Szia! Van 14db 2016.szeptember 14-i kelésű kacsám, ebből ha jól látom csak 3 vagy 4 gácsér van. Tahitótfalun lakom a 3. kerületig tudok szállítani. Itt van néhány kép róluk. A gácsérom fekete a tojó kék (amelyik az ajtóban áll).

|
|
A hozzászólás:
 |
ALibás
2017-01-15 21:11:46
|
6075
|
Hali Mindenkinek...
keresek vegyszermentes 1 pár Néma kacsa Tojot szabad tartásra jóvágású,naggyon unatkozó Gácsér társaságát bővítvén...ha tud valaki Érd közelében normál áron elérhetőt előre is megköszöntem:)Libás |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|