|
|
|
|
 |
atrego
2017-01-15 22:53:49
|
6077
|
azért kérem a fehéret,mert a párja/egy másik fehér gácsér/is fehér.Ezen kívül egy fekete gácsérom van/a szárnyánál fehér folttal/és egy barna tojó |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-15 13:58:20
|
6074
|
Rendben, tenyésztésbe fogom fogni. Egy aktív gácsérunk van (Szkini), ő a kacsaudvar atyja. Férfiereje teljében van. Mivel az első kacsám, elhatároztam, hogy végelgyengülésben fog kimúlni a világból. Talán 7-8 éves lehet, utána kéne néznem. A felajánlott tojó október 2-án kelt, tehát ma 15 hetes. Mivel úgy tudom, hogy 30. hét körül lesznek ivarérettek, még várni kell, de idén már biztosan lehetnek kiskacsái. Nyolcan keltek, egy sajnos beszorult a vasajtó alá és nem hátrált ki, ott pusztult el. Szép nagyocska volt már, talán ezért is nem tudott többé az ajtó alatt közlekedni, ahogy szokta. Szóval, maradtak heten. Abból öt gácsér és két tojó lett (ha jól látom). Az egyik fehér, a feje búbján pici fekete folttal, a másik, fekete-fehér, a feje és a kabátja fekete, de fehérrel bolyhozott. Nagyon szépnek tartom. Választhatsz a kettő közül. A fényképezőgépemet a nyugdíjammal együtt pár hónapja egy segédmunkaerő lenyúlta, de azért próbálok majd képet készíteni róluk. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-01-13 21:17:39
|
6072
|
gyönyörű,hófehér gácsért kapsz érte.Egy kérésem van,ne vágd őt le,vondd tenyésztésbe,erős,szép állat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|