Keresés

Részletes keresés

Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-15 13:58:20 6074

Rendben, tenyésztésbe fogom fogni. Egy aktív gácsérunk van (Szkini), ő a kacsaudvar atyja. Férfiereje teljében van. Mivel az első kacsám, elhatároztam, hogy végelgyengülésben fog kimúlni a világból. Talán 7-8 éves lehet, utána kéne néznem.  A felajánlott tojó október 2-án kelt, tehát ma 15 hetes. Mivel úgy tudom, hogy 30. hét körül lesznek ivarérettek, még várni kell, de idén már biztosan lehetnek kiskacsái. Nyolcan keltek, egy sajnos beszorult a vasajtó alá és nem hátrált ki, ott pusztult el. Szép nagyocska volt már, talán ezért is nem tudott többé az ajtó alatt közlekedni, ahogy szokta. Szóval, maradtak heten. Abból öt gácsér és két tojó lett (ha jól látom). Az egyik fehér, a feje búbján pici fekete folttal, a másik, fekete-fehér, a feje és a kabátja fekete, de fehérrel bolyhozott. Nagyon szépnek tartom. Választhatsz a kettő közül. A fényképezőgépemet a nyugdíjammal együtt pár hónapja egy segédmunkaerő lenyúlta, de azért próbálok majd képet készíteni róluk.

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-01-13 21:17:39 6072

gyönyörű,hófehér gácsért kapsz  érte.Egy  kérésem van,ne  vágd őt le,vondd  tenyésztésbe,erős,szép állat

Előzmény:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-13 11:05:42 6070

Hol laksz? Szívesen adok neked egy tojót, bármilyen színűt (nagyon szép az állomány), ha enyhül az idő. Nincs még késő, ha keltetni akarsz. Budapesten összetalálkozhatunk, ha az jó neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!