Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2017-01-13 15:14:25 16536

Akármilyen világítást használhatsz, de ne villanjon!

A villanjköret nem villanykörte!

Fehéregyensúlyt a világítóforrás határozza meg. A gépet tedd Auto-ba, és utólag, számítógépen hangold szoftveresen.

Az ND szűrő nem polárszűrő, polarizációs szűrő.

A tükörfelcsapás azt jelenti, hogy a tükör felcspódik, majd pár másodperc múlva működik a zárszerkezet. Így nem lesz bemozdulás. Ezt a menüből tudod beállítani a gépen.

Előzmény:
Coinsphotography Creative Commons License 2017-01-13 14:41:51 16534

Köszönöm a gyors választ.

Ez villanykörte ami villan is az exponálásra. A tükörfelcsapásban tudsz segíteni, hogy hogy gondoltad?

Fehér egyensúlyt milyenre kellene állítanom? Most K-n van és 4500k-ra van beállítva.

Nd8-as szűrőre gondoltál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!