|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2017-01-13 15:14:25
|
16536
|
Akármilyen világítást használhatsz, de ne villanjon!
A villanjköret nem villanykörte!
Fehéregyensúlyt a világítóforrás határozza meg. A gépet tedd Auto-ba, és utólag, számítógépen hangold szoftveresen.
Az ND szűrő nem polárszűrő, polarizációs szűrő.
A tükörfelcsapás azt jelenti, hogy a tükör felcspódik, majd pár másodperc múlva működik a zárszerkezet. Így nem lesz bemozdulás. Ezt a menüből tudod beállítani a gépen. |
|
Előzmény:
 |
Coinsphotography
2017-01-13 14:41:51
|
16534
|
Köszönöm a gyors választ.
Ez villanykörte ami villan is az exponálásra. A tükörfelcsapásban tudsz segíteni, hogy hogy gondoltad?
Fehér egyensúlyt milyenre kellene állítanom? Most K-n van és 4500k-ra van beállítva.
Nd8-as szűrőre gondoltál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|