Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2017-01-13 23:27:51 6073

Köszönöm.

Próbálok normálisan élni, amíg engedi a dög. Kiröhögöm tehetetlenségem. 

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2017-01-13 11:11:04 6071

Sokat segít a jó kedélyed, ami hála Istennek megvan. Jobbulást kívánok.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2017-01-12 21:50:17 6069

Semmi extra. Szemes kukorica, búza, árpa, kukorica ocsú és és búza ocsú. Mindez csak beszórva az önetetőkbe. Kapják rendszeresen a száraz kenyeret, csak úgy kiszórva, szárazon. Lopják kecskétől a szénát, diófa-, fűzfa-, mogyoró-, kanadai nyárfa levelet, zöld híján. Tavaly nem keltettem géppel, de természetes keltetésből lett vagy 50-60 db kacsám, japánom, kettős hasznosítású (szerintem simán paraszt) tyúk.

Sajnos áprilisban rákot fedeztek fel, műtés, sugár stb. minden szar, nem volt erőm gazdálkodni, vadon lett minden, sőt  nem is akartam volna ennyit. Mos meg nyöghetem a sok takarmányt. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!