|
|
|
|
 |
japipapi
2017-01-13 23:27:51
|
6073
|
Köszönöm.
Próbálok normálisan élni, amíg engedi a dög. Kiröhögöm tehetetlenségem. |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-13 11:11:04
|
6071
|
Sokat segít a jó kedélyed, ami hála Istennek megvan. Jobbulást kívánok. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2017-01-12 21:50:17
|
6069
|
Semmi extra. Szemes kukorica, búza, árpa, kukorica ocsú és és búza ocsú. Mindez csak beszórva az önetetőkbe. Kapják rendszeresen a száraz kenyeret, csak úgy kiszórva, szárazon. Lopják kecskétől a szénát, diófa-, fűzfa-, mogyoró-, kanadai nyárfa levelet, zöld híján. Tavaly nem keltettem géppel, de természetes keltetésből lett vagy 50-60 db kacsám, japánom, kettős hasznosítású (szerintem simán paraszt) tyúk.
Sajnos áprilisban rákot fedeztek fel, műtés, sugár stb. minden szar, nem volt erőm gazdálkodni, vadon lett minden, sőt nem is akartam volna ennyit. Mos meg nyöghetem a sok takarmányt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|