|
|
|
|
 |
ALibás
2017-01-15 21:16:56
|
6076
|
kedves Nekem épp szükségem van kettő tojóra fiatal tojóra...megoldható?
(Bp vonzáskörzete Érdről bé...tekintve)megfelelne de nem kicsit:)köszöntem Libás |
|
 |
atrego
2017-01-13 21:17:39
|
6072
|
gyönyörű,hófehér gácsért kapsz érte.Egy kérésem van,ne vágd őt le,vondd tenyésztésbe,erős,szép állat |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-13 11:05:42
|
6070
|
Hol laksz? Szívesen adok neked egy tojót, bármilyen színűt (nagyon szép az állomány), ha enyhül az idő. Nincs még késő, ha keltetni akarsz. Budapesten összetalálkozhatunk, ha az jó neked. |
|
Előzmény:
 |
atrego
2017-01-12 13:27:16
|
6065
|
még mindig cserélnék egy fehér ,gácsér némakacsát tojóra,bármilyen színűre |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|