Keresés

Részletes keresés

misimókus73 Creative Commons License 2017-01-12 18:28:53 4857

Nem kell túlbonyolítani a tartásukat-etetésüket, pont ez az egyik előnyük. :)

 

A hozzászólás:
misimókus73 Creative Commons License 2017-01-12 18:26:59 4856

Erre így nehéz válaszolni!

 

Elégnek kellene lennie a zöldség-gyümölcsnek, de a ha úgy itéled meg hogy túl vékonyak akkor adjál nekik egy kis szemes takarmányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!