|
|
|
|
 |
juhosttt
2017-01-12 13:25:21
|
6063
|
Az esetek 99%-ban igen. |
|
A hozzászólás:
 |
atrego
2017-01-12 12:03:18
|
6062
|
a néma kacsa jól kotlik?Tojás után rendszeresen elkotlik? |
|
Előzmény:
 |
juhosttt
2017-01-11 17:30:06
|
6061
|
Jó dolog is az ilyenkori zöld! Főleg hogy a káposztafélék fehérjedúsak is! Tavaszra jól felkészült csapatod lesz akkor! Szerencsére ebben a hidegben nincsenek potya tojogatások sem, mint a korábbi években. Ha érzik a jó időt majd fognak tojni ezerrel. Csak kérdés mennyivel előbb érzik a jó időt mint a valóság. Mert a túl korán letojt tojásokra nem minden tojó ül meg. Az ilyeneket meg csak keltetőbe érdemes keltetni korai kacsa miatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|