Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2017-01-12 13:25:21 6063

Az esetek 99%-ban igen. 

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2017-01-12 12:03:18 6062

a néma  kacsa  jól kotlik?Tojás  után  rendszeresen  elkotlik?

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2017-01-11 17:30:06 6061

Jó dolog is az ilyenkori zöld! Főleg hogy a káposztafélék fehérjedúsak is! Tavaszra jól felkészült csapatod lesz akkor! Szerencsére ebben a hidegben nincsenek potya tojogatások sem, mint a korábbi években. Ha érzik a jó időt majd fognak tojni ezerrel. Csak kérdés mennyivel előbb érzik a jó időt mint a valóság. Mert a túl korán letojt tojásokra nem minden tojó ül meg. Az ilyeneket meg csak keltetőbe érdemes keltetni korai kacsa miatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!