Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2017-01-12 08:10:27 16528

Én most a buta közgyűrűre gondoltam, ami nem visz át semmit, ha már rekeszátvitel és AF van, akkor lehet hogy jobb a gyűrű.

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2017-01-12 02:38:51 16527

Szerintem közgyűrűt sokkal praktikusabb használni, ha nincs szükség extrém nagy nagyításra/kihuzatra

Kézben kényelmes, és az elektronika + AF átvitelre kerül. (AF helyett inkább MF, de néha jól jön.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!