|
|
|
|
 |
japipapi
2017-01-12 18:18:39
|
6067
|
Az az enyémek városra szokhattak, mert most is tojik 3 néma mama. 😄 Én se fűtők nekik, igen csak egy ideje - 16°C általában éjszaka. Be sem mennek a zártba, a kecskekarám tetején (ragrap) szunyálnak. Tojni,hajnalban, bejárnak. Így meg van legalább a fürjeknek fehérje abrak. Lehet, hogy összebeszéltek? 😊 A fürjeim is kinn vannak, és bármilyen fura, ők is tojnak. |
|
 |
atrego
2017-01-12 12:03:18
|
6062
|
a néma kacsa jól kotlik?Tojás után rendszeresen elkotlik? |
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2017-01-11 17:30:06
|
6061
|
Jó dolog is az ilyenkori zöld! Főleg hogy a káposztafélék fehérjedúsak is! Tavaszra jól felkészült csapatod lesz akkor! Szerencsére ebben a hidegben nincsenek potya tojogatások sem, mint a korábbi években. Ha érzik a jó időt majd fognak tojni ezerrel. Csak kérdés mennyivel előbb érzik a jó időt mint a valóság. Mert a túl korán letojt tojásokra nem minden tojó ül meg. Az ilyeneket meg csak keltetőbe érdemes keltetni korai kacsa miatt. |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2017-01-11 07:37:42
|
6060
|
A szalma szórás nagyon jó ötlet, köszönöm! Különben a jég miatt mindenhová fahamut szórtam. Nálunk olcsón lehet fejes káposztát venni, eszméletlen mód szeretik, jobban mint a kukoricát. Van egy itatójuk, amit tényleg ki tudnak pacsálni, de nem tudom elvenni, mert annyira odafagyott az alja és sajnos ebbe bele tudnak menni, de nem fürödni akarnak, csak, ha a gácsér megrebbenti őket és véletlenül beleszállnak. Akkor azután jön a jaj de fáj a lábam! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|