Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tenkju Creative Commons License 2017-01-11 09:13:24 6028

Üdv!

A hevesi tűzépen vettem,6900 ft egy mázsa.Itt a környéken gyakorlatilag mindenki lignittel fűt,mert az 800 ft mázsánként,viszont baromi sok kell belőle.152 m2 a házunk,fával megindítom és után egy napra átlag 15 kg elég,alul egy réteg fa rá a fekete szén,6 órát kibír egy rakat ebben a csodás időben is.Végeredményben ugyanannyiból jövök ki,mintha lignitet vennék,viszont kevés anyagot kell megmozgatnom és kevés hamu is keletkezik.A lengyel lángnál lényeges,hogy milyen kazánod van,mert nem mindegyikben használható.

Előzmény:
zeBUBI Creative Commons License 2017-01-10 22:36:26 6027

Szia Tenkju

"Vettem lengyel láng fekete szenet"

Hol?

Mennyiért /kg?

Kimérve mázsára szállitják ki vagy zsákokban kg-ra?

A kiszállitás mennyi volt?

Én is kiprobálnám!!!!

Köszi szépen a választ! 

Szia.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!