|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tenkju
2017-01-11 09:13:24
|
6028
|
Üdv!
A hevesi tűzépen vettem,6900 ft egy mázsa.Itt a környéken gyakorlatilag mindenki lignittel fűt,mert az 800 ft mázsánként,viszont baromi sok kell belőle.152 m2 a házunk,fával megindítom és után egy napra átlag 15 kg elég,alul egy réteg fa rá a fekete szén,6 órát kibír egy rakat ebben a csodás időben is.Végeredményben ugyanannyiból jövök ki,mintha lignitet vennék,viszont kevés anyagot kell megmozgatnom és kevés hamu is keletkezik.A lengyel lángnál lényeges,hogy milyen kazánod van,mert nem mindegyikben használható. |
|
Előzmény:
 |
zeBUBI
2017-01-10 22:36:26
|
6027
|
Szia Tenkju!
"Vettem lengyel láng fekete szenet"
Hol?
Mennyiért /kg?
Kimérve mázsára szállitják ki vagy zsákokban kg-ra?
A kiszállitás mennyi volt?
Én is kiprobálnám!!!!
Köszi szépen a választ!
Szia. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|